„Głos prawdę Ci powie…o Tobie” – Sylwia Wasilewska

Masz problem z głosem? Miewasz chrypkę, lub szybko się męczysz podczas mówienia? A może masz refluks lub inne zaburzenia związane z funkcjonowaniem Twojego głosu?

Chcesz poprawić swoją emisję? Świetnie trafiłeś! Jest to możliwe pod okiem jedynej takiej specjalistki w regionie!

Nasze lekcje prowadzimy stacjonarnie w Ełku lub ONLINE! Możliwe prowadzenie lekcji w JĘZYKU ANGIELSKIM 🙂

Uczymy zdrowego wydobywania głosu zgodnie z anatomią oraz fizjologią jego tworzenia. Do pracy z głosem podchodzimy holistycznie we współpracy z foniatrą, fizjoterapeutą, neurologopedą, osteopatą, itp. Tworzymy spokojną i pełną akceptacji atmosferę zajęć. Rehabilitujemy głosy poprzez reedukację oddechową, głosową, redukcję napięć, które uniemożliwiają swobodne wydobywanie głosu.

Zajęcia:

  • indywidualnie – zazwyczaj raz w tygodniu do wyboru 30 min. lub 45 min. lub jednorazowo

  • lub grupowo (tylko emisja głosu) – raz w tygodniu 60 min.

Dla kogo: od 6 do 99 lat

Na zajęciach:

– rozluźniamy ciało

– uczymy się świadomego oddechu

– poznajemy techniki automasażu

– otwieramy możliwości naszego głosu

– uczymy się panowania nad stresem

– przygotowujemy się do przemówień

W przypadku rehabilitacji głosu potrzebujemy informacji nt. stanu głosu, np. badania foniatrycznego – zdjęcia, dokładny opis oraz film z dźwiękiem! Przydadzą się też badania słuchu, ogólne informacje nt. stanu zdrowia, ponieważ całe ciało oraz umysł, stan psychiczny wpływają na nasz głos.

Prowadząca: 

mgr Sylwia Wasilewska – aktywna wokalistka, songwriterka, jedyna taka w regionie w pełni wykwalifikowana trenerka głosu i oddechu. Świetnie diagnozująca i prowadząca głosy zarówno początkujących jak i zaawansowanych wokalistów. Absolwentka wokalistyki na Akademiach Muzycznych w Gdańsku i Katowicach oraz Policealnego Studium Wokalnego w Szczecinie w specjalności aktor scen muzycznych a także uczestniczka wielu szkoleń i kursów posiadająca 10-letnie doświadczenie w nauczaniu śpiewu zarówno stacjonarnie jak i online. Ponadto trenerka oddechu (m.in. metoda Butejki) a także absolwentka kursu masażu i anglistka (możliwość prowadzenia lekcji po angielsku ?). Prowadzi też bloga @refluksowyglos.

Więcej informacji na:
www.facebook.pl/vocalingstudio
https://vocaling.pl/o-mnie-1