Vocaling Studio w Ełku zostało założone przez Sylwię Wasilewską we wrześniu 2016r. jako pierwsza profesjonalna szkoła śpiewu i emisji głosu w regionie. Od stycznia 2019r. postanowiliśmy poszerzyć ofertę zajęć.

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się:

Każdy z nas posiada kierunkowe wykształcenie, przygotowanie pedagogiczne, niezbędną wiedzę w zakresie anatomii i fizjologii oraz kilkuletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Stawiamy na profesjonalne podejście do zajęć i uczniów oraz nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji. Prowadzimy swoje lekcje z pasją i zaangażowaniem.

NAUKA ŚPIEWU, EMISJA I REHABILITACJA GŁOSU

Pracując z głosem stosujemy holistyczne podejście Physiological Voice Training oraz Flow Phonation według dra Huberta Noe. 

Uważamy, że głos jest nierozerwalnie połączony z ciałem, duchem, umysłem zatem praca z głosem jest pracą z całym człowiekiem, jego fizycznością, psychiką, itd. zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu anatomii, fizjologii, itd. Jest to praca polegająca na poznawaniu siebie, swoich możliwości oraz ograniczeń. Towarzyszymy Wam w tej wspaniałej, czasami krętej drodze uwalniania głosu i odkrywania siebie.

Przekonaj się jak pracujemy zapisując się na konsultacje pod nr tel. 792 951 931!