Mrągowo niedziela małe-43

Przygodę z muzyką zaczęłam jako mała dziewczynka śpiewając ‚po angielsku’ piosenki Michaela Jacksona, Whitney Houston, itp. Jednak na poważnie zajęłam się wokalem gdy trafiłam do Ełckiego Teatru Tańca – śpiewając, tańcząc i grając na deskach Ełckiego Centrum Kultury oraz innych teatrów w Polsce jak i za granicą.

Jako wokalistka uczestniczę w autorskim projekcie – Młynelk– komponując własne utwory. Współpracuję również w innych składach, m.in. w duecie Sylwia&Marek.

Jestem studentką wokalistyki jazzowej (studia magisterskie) na Akademii Muzycznej w Katowicach, absolwentką wokalistyki jazzowej na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, absolwentką Policealnego Studium Wokalnego oraz Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury w Szczecinie w specjalności aktor scen muzycznych, trenerem wokalnym i filologiem angielskim.

Aktualnie szkolę się jako trener wokalny pod okiem Christopher’a Johnson’a – twórcy bloga www.thenakedvocalist.com oraz www.chrisjohnsonvocalcoach.com

Uczestniczyłam w wielu warsztatach wokalnych: m.in. warsztatu z improwizacji z WeBe3 (trio śpiewające z Bobby’m Mc Ferrin’em), warsztatów z techniki Mix, SLS, CVT, śpiewu białego, itp. Szkoliłam się m.in. u Rocio Guitard, dra Huberta Noe, śp. Zbigniewa Sawickiego, Anety Łastik, Doroty Miśkiewicz, Janusza Szroma, Bartka Cabonia, Marka Stawińskiego, Ewy Szwajlik. .Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie śpiewu oraz nauczania śpiewu podczas warsztatów, szkoleń trenerskich oraz poprzez czytanie fachowej literatury.

Jako trener wokalny prowadzę warsztaty wokalne oraz lekcje indywidualne i grupowe. Przygotowuję też swoich uczniów do konkursów oraz egzaminów na studia wokalne.

Jestem jedynym specjalistą od śpiewu z takim wykształceniem i doświadczeniem w regionie.

O sukcesach i dotychczasowych osiągnięciach moich uczniów możesz poczytać na stronie www.facebook.pl/vocalingstudio/